Mölnlycke Health Care
Kompletní ošetření kůže

Kdo jsme a co děláme

Jsme Mölnlycke Health Care, s.r.o., patříme mezi přední světové výrobce prostředků k hojení ran a chránící před infekcemi. Naše jméno je odvozeno od městečka Mölnlycke na jihu Švédska, kde jsme v roce 1849 založili první textilní továrnu.

O 100 let později jsme vyvinuli speciální textilii na krytí ran Mesorb. Tím začala naše cesta k farmacii a lékařství. Dnes máme v portfoliu 14 řad produktů a celou řadu vlastních patentů.

Vyrábíme především prostředky, které chrání před infekcemi, a napomáhají k hojení ran, ať už jde o různé masti či specifické náplasti a obvazy. Ve společnosti Mölnlycke dnes pracuje celkem 7 400 lidí v 80 zemích světa.

Mimochodem, jedno z našich výrobních center je také v Karviné. Každý rok naše produkty pomáhají milionům pacientů po celém světě.

Máme jediný cíl: udělat vše pro to, aby si každý mohl užít svou neobyčejnou cestu.

Jak pomáháme?

V loňském roce jsme navázali spolupráci s nadací Popálky o.p.s., která pomáhá lidem s popáleninami. Podpořili jsme sbírku na podporu centra pro lidi s popáleninami. Vybralo se úctyhodných 318 410 Kč. Sbírku provázela také kampaň, která měla děti i dospělé naučit předcházet popáleninám.

Kampaň probíhala na Vysočině a v Královéhradeckém kraji ve spolupráci s místními dobrovolnými hasiči. Na podporu kampaně jsme věnovali 10 000 ks náplastí Mepilex Border Lite na popáleniny.

S nadací Popálky jsme uzavřeli partnerskou smlouvu o spolupráci. Nyní nás tedy společně čeká cela řada dalších projektů. Těšíme se !

Reportáž místní televize:

facebookgoogle_plus