Mölnlycke Health Care
Kompletní ošetření kůže

Zde naleznete nejčastější otázky a odpovědi. Nenaleznete-li odpověď na svou otázku, neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Jak mi mast a krém Epaderm pomohou?

Epaderm pokožku změkčuje a hydratuje. Díky voskovým složkám vytváří na pokožce ochranný film, pokožka tak neztrácí hydrataci a základní maziva z kůže.

Jaké jsou zkušenosti jiných pacientů? Máte nějaké klinické studie?

Pacienti s lupénkou i atopickým ekzémem mají s Epadermem skvělé zkušenosti. V klinických studiích jsme si ověřili, že Epaderm snižuje svědivost až o 60 %. Máme také potvrzené zvýšení hydratace pokožky a její zjemnění, což obojí při léčbě autoimunitních poruch kůže pomáhá. Detailní výsledky najdete zde.

Mé dítě si neustále škrábe nemocnou kůži, jak mu v tom mám zabránit?

Tento problém je u dětí velmi častý. Kupte dítěti Tubifast Garments – toto oblečení nemá švy, takže neškrábe, a je dost flexibilní, aby neomezovalo pohyb.Od svědění mohou ulevit vlhké zábaly. Dále zkuste děti zabavit, aby na svědění prostě nemyslelo.

Jak dlouho mi balení vydrží?

To je velmi individuální, záleží na tom jak často a na jak velké plochy mast a krém nanášíte. Obecně lze říci, že děti obvykle vyžadují 250 g na týden, děti (10 let a více) a dospělí obvykle vyžadují 600 g na týden při aplikaci emoliencia po celém těle.

Mohu Epaderm použít k léčbě kůže psa?

Epaderm byl vyvinutý pro lidi. Dosud nevíme o nikom, kdo by přípravky u domácích mazlíčku používal. Poraďte se proto raději se svým veterinářem.

Kde mohu Tubifast Garments zakoupit?

Nejsnadnější variantou je obrátit se přímo na nás.  Napište nám na e-mail cs.cz@molnlycke.com, řekněte nám jaký kus oděvu a v jaké velikosti potřebujete. Domluvíme se s vámi a zašleme vám Tubifast na dobírku.

Jaké velikosti oblečení Tubifast nabízíte?

Velikosti a další informace o oblečení Tubifast Garments najdete zde.

Je Epaderm Cream vhodný pro péči o kojence?

Ano, Epaderm lze používat i na pokožku kojenců.

Lze používat Epaderm Cream na péči o popáleniny?

V případě postpopáleninové péče (kdy je popálenina již zhojená) je vhodné pro zvláčnění nově vytvořené pokožky využívat především Epaderm Ointment. Pro více referencí se také můžete obrátit na brněnskou organizaci Popálky.cz, kde s používáním Epadermu mají zkušenosti.

Uvádíte, že Epaderm Crem je bez parfemace. Ale zdá se mi, že krém výrazně zapáchá a proto se bojím jej použít. Nemůže být prošlý?

V krému nejsou žádné umělé parfémovací látky. Charakteristický zápach u Epaderm Cream není způsoben parfémem, ale látkou chlorocresol, která se ve větších koncentracích skutečně používá jako desinfekce ve zdravotnických zařízeních. Tato látka je do Epaderm Cream přidávána ve stopovém množství kvůli stabilitě výrobku, jelikož jeho součástí je i voda. Tento charakteristický zápach ale po aplikaci na kůži velmi rychle vyprchá.

Všechny složky produktů Epaderm prošly náročným testováním na dermatologických pracovištích ve Velké Británii a konečné složení je uzpůsobeno právě citlivé a problematické pokožce pacientů s atopickým ekzémem a psoriázou.

facebookgoogle_plus